O nás

Díky tomu, že je pro nás příprava sushi skutečně srdeční záležitostí, získali jsme si za jeden rok tolik spokojených zákazníků, že jsme mohli rozšířit nabídku.

Naše sushi začátky


Před rokem jsme spojili síly a ve dvou jsme se rozhodli, že začneme podnikat v gastronomickém oboru. Naší prvotní myšlenkou bylo postavit síť provozoven, které budou sloužit k rozvozu jídla do firem i domácností.

  • Jednalo se pochopitelně o rozvoz kvalitního sushi, které bylo připraveno zkušenými sushi chefy. Rozvoz měl být určen nejen pro různé večírky, oslavy nebo podobné akce, ale také pro domácí prostředí. V podstatě tedy opravdu pro každou příležitost.
  • Vzhledem k tomu, že naši zákazníci byli s našimi výrobky skutečně spokojeni, mohli jsme si po nějaké době otevřít druhou a později i třetí pobočku.

Najít nás tedy můžete na adresách:

  • Kurta Konráda 12 – Praha 9 Libeň
  • Hábova 7 – Praha 13 Stodůlky
  • Cimburkova 10 – Praha 3 Žižkov

Za čerstvost našich surovin ručíme


Naše práce je pro nás srdeční záležitostí, proto se snažíme stále zkvalitňovat nejen úroveň našich služeb, ale pochopitelně také surovin. Denně zavážíme čerstvé ryby i zeleninu a naše produkty vytváříme poctivě a s láskou. Kvalita výsledného produktu je pro nás zásadní.


o Naše provozovna má dva majitele.
o Každý z nás se stará o vlastní úsek.

Jeden má na starosti práci s klienty a personálem. Druhý majitel pečuje o kuchyň a kvalitu surovin.

V současné době je naše nabídka na svém vrcholu. Vybírat můžete z opravdu široké škály našich výrobků. Najdete tu tradiční sushi, které jistě znáte i z jiných restaurací, ale také netradiční a zajímavé sushi, které najdete málokde. Pokud chcete ochutnat od každého něco, pak máme pro vás v naší nabídce také sushi sety, které jsou velice oblíbené například na rodinné oslavy.
– Stačí se podívat na náš e-shop, kde na vás čeká nabídka toho, co jsme pro vás
připravili.
– Ochutnat můžete také naši nabídku salátů a předkrmů a dalších vybraných